HAKKIMIZDA

Şahin Kardeşler Lojistik

F irmamız, 1998 senesinde Türk lojistik sektörüne yatırımlarını yapmış sektöre yeni bir soluk getirmek üzere faaliyetlerine başlamış olup, hızlı,güvenli lojistik anlayışını benimsemiştir.
Hedefimiz, lojistik sektöründe müşterilerine farklı ve yenilikçi çözümler üreten bir firma olmaktır. Lojistik sektöründe en iyi firmalar arasına girmeyi hedeflemiş olan firmamız, % 100 müşteri memnuniyeti amacı doğrultusunda müşterilerine hizmet vermektedir.
Küreselleşme sürecinde ürün çeşitliliğinin artması ve ürün yaşam döngüsünün kısalması ile beraber, depolama, tam zamanlı sevkiyat, izlenebilirlik, emniyet, toplam görünürlük, dağıtım merkezi, depo ve/veya mağazalar arasındaki transferler muhtelif firmalar tarafından genelde outsource (dış kaynak) edilen hizmetlerin başında gelmektedir.
Bu ihtiyaçtan yola çıkan Şahin Kardeşler Nakliyat, lojistik süreçlerini outsource etme düşüncesi içerisinde olan firmalara uygulamalı danışmanlık hizmeti vermekte, ayrıca fiili olarak da firmalara lojistik hizmet vermekte ve farklı çözümler üretmektedir.
Firmamız tüm alt yapı imkanlarını müşterilerine Kaliteli hizmet vermeye odaklı şekillendirmekte, her müşterimiz için ayrı bir sistem inşaa ederek lojistik ihtiyaçlarını % 100 karşılayacak şekilde uygulamaya almaktadır.Firmamız müşterilerimize daima hızlı ve güvenilir hizmet vermek için 7 gün 24 saat daima hizmetinizdedir.
Firmamıza güvenmiş olan siz kıymetli sanayi kuruluşlarının üretmiş olduğu malların zamanında yükleme ve varış noktasına zamanında güvenilir olarak teslim etme bilincini üzerimizde hissetmekteyiz.
Size de hizmet vermek ümidi ile ….

-
VIZYON & MISYON DEGERLER

Vizyonumuz

Ulusal ve Uluslararası firmalara entegre lojistik hizmetler sunan ve kaliteli hizmet üreten ,eğitilmiş işgücü, yüksek teknoloji araçları ve gelişmiş sistemler kullanarak stratejik iş ortaklıklarımızı arttırmak ve lojistik sektöründe uluslararası marka olmak.

Misyonumuz

Lojistik alanda öncü bir firma ve marka olarak 'komple çözüm' hizmeti sunarken, müşteriye özel hizmet alternatifleri üreterek sektördeki hedeflerini sürekli yükseltmek ve yeni teknoloji fırsatlarını değerlendirme, memnuniyetini arttırmak, değer katmak, yeniliklerin ilk uygulayıcısı olmak.

Finansal Tablolar

Tarih Açıklama Döküman

Yönetim Kurulu Kararları

Tarih Açıklama Döküman
14.08.2013 TEST YÖNETİM KURULU İndir

Genel Kurul Kararları

Tarih Açıklama Döküman
14.08.2013 TEST GENEL KURUL KARARI İndir

Faaliyet Raporları

Tarih Açıklama Döküman
15.08.2013 FAALİYET RAPORLARI İndir

Ticari Sicil Gazetesi


SAHIN KARDESLER Lojistik GALERİ
HIZMET LISTESI